KONST / Litografier / Färglitografi 14113219
nr 1411 3219
Alain Berck-Vitz
(f. 1943), Frankrike
Färglitografi, Alain Berck-Vitz (f. 1943), Signerad, numrerad 111/115,45x59cm, yttermått inklusive ram: 58x70cm
Alain Berck-Vitz, fransk konstnär född 1943.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 16 augusti 2021
kl 20:05:24
16/8 19:37:59
100 kr
16/8 19:52:17